Bursa locurilor de muncă

• Duminică, 13 Decembrie 2015 02:12

Integrarea socio profesională a copiilor - tinerilor este un obiectiv prevăzut în Statutul Asociației SOS Copiii Sântana.  În parteneriat cu ISJ Arad, Colegiul Economic Arad, Liceul Tehnologic Santana şi AJOFM Arad am organizat în anul 2015, la Sântana, două acţiuni gen Bursa locurilor de muncă, eveniment la care au participat tineri proveniţi din casele de copii, persoane aflate în dificultate socială, elevi de liceu și școală profesională din anii terminali, angajatori, reprezentanți ai instituțiilor menționate, firme de exercițiu.

Galerie foto
Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă Bursa locurilor de muncă